Strona główna » Problemy » Rozszerzone naczynka

Rozszerzone naczynka

photo

Czym są rozszerzone naczynka?

Rozszerzone naczynka, znane również jako teleangiektazje, to niewielkie, widoczne naczynia krwionośne, które mogą występować na skórze twarzy, szyi, dekolcie lub nóg. Zwykle są one czerwone, różowe lub fioletowe i mogą być widoczne zarówno blisko powierzchni skóry, jak i głębiej.

Dlaczego powstają rozszerzone naczynka?

Istnieje kilka czynników, które mogą przyczynić się do powstawania rozszerzonych naczynek:

  • Skłonność genetyczna: Osoby z rodzinną historią teleangiektazji mogą być bardziej podatne na ich pojawienie się.
  • Uszkodzenie skóry: Nadmierne opalanie się, urazy skóry, czy częste wystawianie na zmiany temperatury mogą prowadzić do uszkodzenia naczyń krwionośnych i ich widoczności.
  • Wiek: Z wiekiem naczynia krwionośne mogą stawać się bardziej kruche – a co za tym idzie, widoczne.
  • Stres: Długotrwały stres może mieć negatywny wpływ na układ krążenia, co może przyczynić się do powstawania rozszerzonych naczynek.

Jak poprawić wygląd rozszerzonych naczynek?

W ECO Clinic dbamy o zdrowie i piękno Twojej skóry. Nasz doświadczony zespół kosmetologów stosuje najnowsze metody i technologie, aby zapewnić Ci skuteczne i bezpieczne rozwiązania. Zaufaj nam i pozwól, abyśmy pomogli Ci odzyskać pewność siebie i cieszyć się promienną skórą bez widocznych naczynek.
 
W gabinecie kosmetologicznym ECO Clinic oferujemy skuteczne metody redukcji widoczności rozszerzonych naczynek, przywracając skórze zdrowy i promienny wygląd. Nasze usługi obejmują:

Kontakt

Tu jesteśmy:

ul. Sikorskiego 45 lokal 7, 40-282 Katowice

Zadzwoń i umów się:

+48 535 088 808

Godziny otwarcia:

pon. – pt. 9:00-20:00