Strona główna » W jaki sposób wypełniać usta, by uzyskać naturalny efekt?

W jaki sposób wypełniać usta, by uzyskać naturalny efekt?

photo

Zarówno panie, jak i panowie często nie do końca akceptują swój wygląd. Powodem tego stanu nierzadko jest niezadowolenie ze swoich  ust. Obecnie medycyna estetyczna bardzo szybko się rozwija, pozwalając na małoinwazyjne poprawienie powodu swego niezadowolenia. Jednakże tego typu zabiegi powinny przede wszystkim uwydatniać naturalne piękno osób, więc warto postawić na naturalny efekt. Czy jest sposób na jego osiągnięcie?

Kwas hialuronowy sposobem na naturalnie powiększone usta

Wiele osób myśli nad poprawieniem wyglądu swoich ust, ale obawia się, że efekt będzie wyglądać sztucznie. Rozwiązanie tego problemu to użycie kwasu hialuronowego. Ta substancja występuję w organizmie człowieka, jednak z biegiem lat jest jej coraz mniej. W wyniku tego zjawiska wargi są mniejsze, a skóra wokół nich traci sprężystość. Przez to kąciki ust opadają i zaczynają być widoczne zmarszczki. Również młode osoby nierzadko borykają się z asymetrią warg, czy też mają małe usta, co może być powodem kompleksu. Użycie kwasu hialuronowego to sposób nie tylko na powiększenie ust, lecz także na ich wymodelowanie. W zależności od tego, jaki efekt pragnie się uzyskać, można użyć 0,5 ml lub 1 ml preparatu.

Dzięki tego rodzaju zabiegowi usta uzyskują ładny kontur, a efekt po wypełnieniu jest bardzo naturalny. Ponadto wargi są nawilżone, więc wyglądają estetycznie, a także pięknie prezentuje się na nich nawet matowa szminka. Jednakże plus użycia kwasu to również fakt, że poprawia on kolor ust, co docenią panie nielubiące make-upu. Zarówno płeć piękna, jak i panowie będą zadowoleni z podniesienia kącików oraz usunięci asymetrii warg. Dzięki czemu usta wyglądają naturalnie oraz podkreślają urodą danej osoby. Wypełnianie i modelowanie ust kwasem hialuronowym, to również sposób na usunięcie małych oraz średnich zmarszczek, które wraz z wiekiem są coraz bardziej widoczne w okolicach ust. Efekt utrzymuje się nawet do roku.