Strona główna » Problemy » Korekta nosa i brody

Korekta nosa i brody

photo

Korekta nosa i brody kwasem hialuronowym

Współczesna medycyna estetyczna oferuje szeroki wachlarz zabiegów, umożliwiających poprawę wyglądu i samopoczucia bez konieczności poddawania się inwazyjnym procedurom chirurgicznym. Jednym z najbardziej popularnych i cenionych metod jest modelowanie kształtu nosa i brody, które oferujemy w Eco Clinic. Ta nieinwazyjna alternatywa dla chirurgii plastycznej przyciąga uwagę osób pragnących skorygować drobne niedoskonałości nosa czy brody bez długiego okresu rekonwalescencji i ryzyka powikłań.
 
Korekta kształtu nosa czy brody kwasem hialuronowym jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które pragną subtelnej zmiany bez konieczności poddawania się rygorystycznym operacjom plastycznym. Jest to szczególnie atrakcyjna opcja dla tych, którzy obawiają się bólu, długotrwałej rekonwalescencji lub nie mogą sobie pozwolić na kosztowne procedury chirurgiczne. Zabieg ten poleca się osobom z nieestetycznym garbikiem na nosie, lekką asymetrią, nieproporcjonalnym koniuszkiem lub innymi drobnymi niedoskonałościami, które można skorygować bez skalpela.

Na czym polega zabieg modelowania nosa i brody

Zabieg modelowania brody czy nosa w Katowicach polega na wstrzyknięciu wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego w strategiczne miejsca, co pozwala na przywrócenie pożądanego kształtu, objętości i symetrii. Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w organizmie, dzięki czemu ryzyko reakcji alergicznej jest minimalne, a efekty zabiegu wyglądają naturalnie.
 
Procedura ta trwa około 30 minut, jest praktycznie bezbolesna dzięki zastosowaniu miejscowego znieczulenia. Co więcej, pacjenci mogą cieszyć się natychmiastowymi rezultatami!

Cennik

NazwaObszar zabieguIlość zabiegów lub aplikacjiCenaCena promocyjnaKategoriaOferta
Korekcja nosa, podbródka kwasem hialuronowym (0,5ml)500Korekta nosa i brody
Korekcja nosa, podbródka kwasem hialuronowym (1ml) 800Korekta nosa i brody

Kontakt

Tu jesteśmy:

ul. Sikorskiego 45 lokal 7, 40-282 Katowice

Zadzwoń i umów się:

+48 535 088 808

Godziny otwarcia:

pon. – pt. 9:00-20:00