Strona główna » Problemy » Usuwanie tatuażu

Usuwanie tatuażu

photo

Usuwanie tatuażu w Eco Clinic

Tatuaże, choć stanowią piękną formę samoekspresji dla wielu ludzi, mogą czasem stać się źródłem niechcianych wspomnień lub zmienić się w przeszłość, którą chce się odmienić. Wielu posiadaczy tatuaży zastanawia się nad metodami ich usunięcia, jednak nie zawsze są pewni, która opcja jest dla nich najlepsza. Na szczęście, rozwój technologii laserowej przyniósł nową metodę, która rewolucjonizuje sposób usuwania tatuaży: laser pikosekundowy PicoSure.

laser pikosekundowy PicoSure

PicoSure to innowacyjna technologia laserowa, która została zaprojektowana specjalnie do usuwania tatuaży. Co odróżnia ją od innych laserów do usuwania tatuaży, to krótszy czas impulsu, mierzony w pikosekundach, co umożliwia bardziej precyzyjne i skuteczne usuwanie pigmentu tatuażu.
 
Laser PicoSure działa poprzez emisję impulsów światła o bardzo krótkim czasie trwania. Te ultra-krótkie impulsy generują fale uderzeniowe, które rozpadają cząsteczki pigmentu znajdującego się w skórze, powodując jego rozproszenie. Proces ten nazywany jest fototermolizą selektywną, co oznacza, że tylko komórki zawierające pigment tatuażu są niszczone, pozostawiając otaczające tkanki nietknięte.
 
Dzięki krótkim impulsom laserowym, sesje usuwania tatuażu za pomocą PicoSure są zazwyczaj krótsze niż w przypadku innych metod, co oznacza mniej czasu potrzebnego na leczenie.
Dzięki precyzyjnemu działaniu na komórki zawierające pigment, laser PicoSure minimalizuje ryzyko powstawania blizn i innych efektów ubocznych.
 
Podczas sesji usuwania tatuażu za pomocą lasera PicoSure, pacjent może odczuwać lekkie mrowienie lub uczucie pieczenia na obszarze traktowanym laserem. Procedura jest zazwyczaj tolerowalna, ale w przypadku osób o wrażliwej skórze lub niskim progu bólu, można zastosować miejscowe znieczulenie.

Cennik

NazwaObszar zabieguIlość zabiegów lub aplikacjiCenaCena promocyjnaKategoriaOferta
Usuwanie małego tatuażu 5/5 1250Usuwanie tatuażu
Usuwanie małego tatuażu 5/5 3600Usuwanie tatuażu
Usuwanie średniego tatuażu 10/10 1350Usuwanie tatuażu
Usuwanie średniego tatuażu 10/10 3850Usuwanie tatuażu
Usuwanie dużego tatuażu 20/20 1550Usuwanie tatuażu
Usuwanie dużego tatuażu 20/20 31300Usuwanie tatuażu
Usuwanie większego tatuażu 1ustalana indywidualnieUsuwanie tatuażu

Usuń tatuaż w Eco Clinic w Katowicach

Kontakt

Tu jesteśmy:

ul. Sikorskiego 45 lokal 7, 40-282 Katowice

Zadzwoń i umów się:

+48 535 088 808

Godziny otwarcia:

pon. – pt. 9:00-20:00