Strona główna » Problemy » Wiotkość skóry ciała

Wiotkość skóry ciała

photo

Poprawa elastyczności skóry

W trakcie życia wiele czynników może wpływać na utratę elastyczności skóry ciała, co prowadzi do niechcianej wiotkości. Wraz z wiekiem skóra traci naturalną zdolność do syntezy kolagenu i elastyny oraz właściwości regeneracyjne. Prowadzi to do utraty jędrności oraz ograniczenia możliwości rozciągania się skóry. Do czynników powodujących wiotkość skóry zalicza się również szybką utratę masy ciała oraz ciążę.
 
Ciąża jest jednym z najpiękniejszych okresów w życiu kobiety, ale również może wpływać na elastyczność skóry. Rozciągające się tkanki pod wpływem rosnącego brzucha mogą prowadzić do uszkodzeń włókien kolagenowych i elastycznych. Po porodzie skóra może pozostać wiotka, co stanowi wyzwanie dla wielu kobiet. Natomiast szybka redukcja masy ciała powoduje, że skóra nie ma czasu na dostosowanie się do nowej sylwetki, co również może prowadzić do jej wiotkości.

Poprawa jędrności w Eco Clinic

Eco Clinic to miejsce, gdzie innowacyjne podejście do medycyny estetycznej spotyka się z doświadczeniem specjalistów. W walce z utratą elastyczności skóry ciała oferujemy skuteczne i bezpieczne rozwiązania, dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjenta.
 
Przekonaj się, że w ECO Clinic znajdziesz kompleksowe podejście do problemu utraty jędrności skóry. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra z przyjemnością doradzi Ci najbardziej odpowiednie rozwiązania, zapewniając kompleksową opiekę nad Twoim ciałem i skórą!
 
Gabinet Eco Clinic to miejsce, w którym doświadczeni specjaliści oferują kompleksową gamę zabiegów mających na celu przywrócenie jędrności i elastyczności skóry. Wśród proponowanych rozwiązań znajdują się m.in.:

Kontakt

Tu jesteśmy:

ul. Sikorskiego 45 lokal 7, 40-282 Katowice

Zadzwoń i umów się:

+48 535 088 808

Godziny otwarcia:

pon. – pt. 9:00-20:00